IZRAEL - Eilattal

Részvételi díj: 179.500,- Ft / fõ Az úton az alábbi szolgáltatásokat nyújtjuk: repülõjegy Budapest – Tel Aviv/Eilat – Budapest járatokon, elhelyezés középkategóriájú szállodában, kétágyas, zuhanyzós / WC-s szobákban, reggeli és vacsora, helyi magyar idegenvezetés, transzferek Szolgáltatásaink nem tartalmazzák: Reptéri illeték: 65.000,- Ft./fő, betegség- baleset-, poggyászbiztosítás (590,- Ft./nap/fő, 70 év felett dupla ár), egyágyas felár: 59.500,- Ft./fő, feladható bőrönd 25.000,- Ft./23 kg. 4 csillagos hotel felára: 39.000,- Ft./fő

• 2017. január 16. - 2017. január 21.
  • 2017. február 6. - 2017. február 11.

1. nap: Budapest – Tel Aviv Utazás Budapestről, izraeli képviselőnk várja Önöket a repülőtéren, majd Betlehembe, a szállodába visszük Önöket, vacsora.

2. nap: Jeruzsálem - Betlehem Reggeli után látogatás Jeruzsálem óvárosában. Az Oroszlános kapu, Via Dolorosa, Siratófal, a Szent Sír Templom megtekintése. Délután látogatás Betlehemben, a Születés templomának megtekintése. Szállás, vacsora Betlehemben.

3. nap: Holt tenger – Qumran – Massada - Eilat Utazás a világ legmélyebben fekvő pontjához, a Holt-tengerhez, megállunk Qumran-nál, a Holt-tengeri tekercsek lelőhelyénél, majd fürdés a Holt-tengerben. Fakultativ program: Massadai erődhöz drótkötélpályán jutunk fel (30,- Euro/fő)-. Továbbutazás a Vörös-tenger partjára, Eilatra, a szálloda elfoglalása, vacsora.

4. nap: Eilat Reggeli, majd szabad program. Lehetőség kirándulásra: Flamingó-tó, Safari park bibliai állatokkal, majd Timna Park, Salamon oszlopaival, ár: 65,- USD/fő a helyszinen. Vacsora a szállodában.

5. nap: Eilat Reggeli, majd szabad program. Lehetőség tnyilik túrázni a lélegzetelállitó Red Canyonban (kb. 1,5 óra, vezetéssel)., ára: 35,- USD/fő a helyszinen. Vacsora a hotelben.

6. nap: Eilat Reggeli, majd transzfer az eilati repülőtérre, hazarepülés átszállással Budapestre.

IZRAEL - Eilattal